Be Happy, Be Healthy

08/01/2018 Warto wiedzieć

Nasz zespół (Coventry City Council) ds. Zdrowia publicznego, połączył siły z Travel Klinix, Highlife Centre i United Reform Church, aby zorganizować w styczniu specjalne wydarzenie.

Be Happy, Be Healthy odbędzie się już w sobotę 20 stycznia w godzinach 13.00-16.00 w United Reform Church, 10 Warwick Row, CV1 1EX.

W wydarzeniu będzie brało udział wielu  ekspertów ds. zdrowia oraz każdy będzie miał możliwości odbycia kontroli swojego stanu zdrowia oraz testów na obecność HIV, które zostaną przeprowadzone w prywatnym pokoju.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z dziedziny zdrowia, tacy jak dr Afiniki Akanet, oraz będziemy mogli wysłuchać występu znanej piosenkarki gospel Sandry Godley oraz lokalnych chórów kościelnych. Odbędą się również rozmowy na temat cukrzycy i długoterminowych warunków zdrowotnych.

Obok licznych stoisk z poradami lekarskimi oraz występów, będą prowadzone rozmowy z odwiedzającymi event przez cały dzień. Imprezę otworzy Cllr Kamran Caan, członek gabinetu ds. Zdrowia i sportu w Coventry City Council.

To darmowe wydarzenie i nie musisz się rejestrować, po prostu zjaw się w ciągu dnia!

Only members can leave comments. Loguj lub Register!