Jonas Blue na Ricoh Arena

11/02/2018 Warto wiedzieć

W kwietniu w ramach programu muzycznego na Ricoh Arena, wystąpi kolejna duża gwiazda pop, Jonas Blue. 

Jonas Blue będzie jedną z wielu gwiazd show w dniu 1 kwietnia na Ericsson Indoor Arena. Kolejni artyści dopiero zostaną ogłoszeni.

Miłośnicy muzyki pop znają jego przeboje “Fast Car”, “Perfect Strangers” i “Mama”,który spędził 12 tygodni na brytyjskich listach przebojów zeszłego lata. Jonas jest również znany jako DJ, łączący muzykę taneczną z muzyką pop.

Coventry Live jest prezentowany przez zespół ds. Imprez Rady Miasta Coventry, a koncert zaplanowano w ramach programu muzyki na żywo, odbywającego się w Ricoh Arena.

Ronan Keating i jego wyjątkowy gość Gabrielle zostali już potwierdzeni na występie w Ricoh Arena w marcu w ramach Coventry Live.

Ideą programu jest świętowanie muzyki na żywo i przyciągnięcie do miasta większej ilości znanych artystów z całego świata.

Nick Eastwood, dyrektor generalny Ricoh Arena dodał: “Jonas Blue jest obecnie jednym z czołowych muzyków na scenie tańca, więc jego występ na Ricoh Arena to wyjątkowy prezent wielkanocny dla melomanów.
Bilety będą w sprzedaży w sobotę 10 lutego i kosztują 25 GBP plus opłata za rezerwację i są dostępne na stronie www.eticketing.co.uk/ricoharena.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Ricoh Arena pod adresem www.ricoharena.com lub śledź Coventry Live na Twitterze i Facebooku.

Only members can leave comments. Loguj lub Register!